top of page

Par mums

Mūsu klienti saka, ka iespējams mūsu prece ir labākā, kuru viņi ir lietojuši!

Lai arī kur tiek pavadīta mūsu ikdiena - skolā vai mājās, ir svarīgi, kādā vidē darbojamies, kā kustamies un jūtamies. Ergonomikai ir būtiska nozīme cilvēka ikdienas darba apstākļos un procesā. Vieta, mēbeles, apgaismojums, skaņas akustika un sociālā ergonomika - visi šie faktori ir ļoti svarīgi, jo tie ietekmē darbu, labsajūtu, rezultātu un mērķu sasniegšanu. Pozitīva darba vide ir ne tikai gaišas, modernas telpas, bet vēl svarīgāk ir ērtas un veselībai labvēlīgas mēbeles.

Piedāvājam dažādas mēbeles izglītības iestādēm.  Ergonomiskās mēbeles īpaši izgatavotas, lai nodrošinātu cilvēka labsajūtu, kas ietekmē darba un mācību procesa efektivitāti un komfortu. Atšķirībā no tradicionālajiem krēsliem, ergonomiskie krēsli nodrošina, ka cilvēka ķermenis ir pareizā pozā, lai samazinātu spiedienu uz mugurkaulu, kaklu un gurniem. 

Ergonomiskās mēbeles jāpielāgo ne tikai pareizai sēdēšanai, bet arī stāvēšanai. Strādājot pie galda, jāpievērš uzmanība savai ķermeņa pozai - mugurai, elkoņu atbalstam, kāju vietai, krēsla un galda augstumam. Ergonomiskie risinājumi ļauj pieskaņot mēbeles attiecīgi cilvēka ķermenim, pozai un ērtībai. 

Darba vieta ir ne tikai rakstāmgalds un krēsls, bet arī atsevišķu instrumentu un mēbeļu izkārtojuma plāns. Skapīši un plauktiņi, skaņas absorbējošās telpas, akustiskie dēļi, ko piedāvājam, ir gan estētiski iederīgi telpās, gan arī ērti lietošanai, piekļuvei un droši gan bērniem, gan pieaugušajiem.

i_Flexibel_Muenchen_Stuhl2-801x1200.jpg
bottom of page